تماس جهت مشاورده و بازدید رایگان جهت بازسازی ساختمان: ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۳ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای علیمرادی

مجموعه گروه کاسیان با تجربه ای بالغ بر ۱۰ سال در زمینه ساخت و بازسازی خانه های قدیمی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی و کرجی میباشد.

مجموعه کاسیان با گردآوری افرادی متخصص در زمینه های کاری مختلف از قبیل:

 • نقاش ساختمان
 • گچ کار
 • کابینت کار
 • بنا
 • معمار
 • کارگر ساختمانی
 • ……..

کار شما را در زمینه قراردادهای مختلف  با افراد مختلف تسهیل نموده است و شما تنها با یک قرارداد با شرکت کاسیان به کلکسیونی از خدمات اشاره شده با بهترین قیمت و تعهد کاری دست پیدا میکنید.

چرا گروه کاسیان را باید برای بازسازی ساختمان انتخاب نمایم؟

من بعنوان مدیر مجموعه کاسیان شاید هر روز این سوال را از خود میپرسم که چرا مشتریان باید گروه ما را بعنوان مشاور و پیمانکار بازسازی ساختمان خود انتخاب نمایند. شاید دلایلی که به آنها می اندیشم باعث گردد دیگران ما را افرادی خود برتربین تصور نمایند. شما مشتریان با ارزش ترین دارایی های مجموعه ما هستید. هر خدماتی که ما به شما ارایه کنیم بابت تقدیر و حُسن انتخاب شما باز هم حق مطلب را اداء نمیکند.

تعهد زمانی در کار:

در این ۱۰ سالی که بنده در این زمینه در حال فعالیت هستم شاید با بیش از هزار نفر با مهارت های مختلف همکاری داشته ام. متاسفانه برخی از این افراد در این فیلد کاری پس از انجام دریافت مبلغ بیعانه و به حساب اینکه کار را برای خود میدانند آنچنان بابت زمان خود را متعهد نمیدانند و گاها حقوق مشتری را پایمال مینمایند.  مجموعه کاسیان با قراردادی که با شما انعقاد میکند حتی بابت ۱ ساعت تاخیر زمانی خود را ملزم به پرداخت جریمه میداند. ما بعنوان مجموعه بازسازی ساختمان کاسیان اعتقاد داریم زمان با ارزش ترین دارایی یک فرد است

قیمت منصفانه و با منطق

متاسفانه هیچ گونه مبنای قیمتی درستی بابت خدمات اشاره شده در زمینه بازسازی ساختمان وجود ندارد. با اینکه قیمت مواد اولیه گاها لحظه ای تغییر میکند و پیمانکاران گاهی برای اینکه جلوی متضرر شدن خود را بگیرند اقدام به بالا بردن قیمت میکنند. ما در گروه کاسیان مواد اولیه اصلی را ابتدای سال بصورت عمده خریداری مینماییم و خود را متعهدمیدانیم یا همان قیمت خرید با یک سود متعارف گاها ۱۰ تا ۱۵ درصد به مشتری بفروش رسانیم همچنین  این حق را به مشتری میدهیم که مواد اولیه را اگر میتواند خودش تهیه نماید. در مجموعه کاسیان ما فرمول  قیمت گذاری بر اساس تعداد نفر وتعداد ساعت میباشد. برای هر مهارت مثل نقاشی – گچ کاری و … هم یک قیمت پایه گذاشته ایم. پس از برآورد زمانی کارشناسان ما و اطلاع رسانی به مشتری قرارداد مذکور منعقد میگردد

کیفیت، کیفیت، کیفیت

کلمه ای که شاید بیشترین ظلم بر روی آن اتفاق افتاده باشد. کیفیت شعار دادنی نیست.کیفیت از دیدگاه همگان متفاوت به نظر میرسد ولی رعایت استاندارها یکی از شاخص های سنجش کیفیت میباشد. برای رسیدن به کیفیت مطلوب  باید حقایق و فکت هایی مثل بودجه – زمان – مهارت افراد –  تعداد افراد دخیل در کار و … بصورت مبسوط اندازه گیری گردد.

دلایل نوسازی و بازسازی ساختمان
نقاشی تخصصی کناف

انجام کار با هر بودجه ای

اعتقاد دارم دادن حق انتخاب به مشتری بهترین کار ممکن در بازسازی ساختمان است. بر فرض مشتری به من زنگمیزند و میگوید میخواهد خانه خود را کاغذ دیواری نماید. من در تلگرام شخص فهرست بلند بالایی از کاغذ دیواریهای ایرانی – ترکی – چینی – ایتالیایی را ارسال مینمایم به مشتری خصوصیات و جنس کاغذ دیواری ضد آب بودن یا نبودن را مبسوط شرح میدهم این مشتری است که انتخاب میکند کدام برایش بهتر است. اعتقاد داریم سلیقه مشتری همیشه بهترین سلیقه دنیاست. چرا که آن فرد میخواهد سالها در آن خانه زندگی نماید .

برای شروع چه کاری انجام دهیم

اگر این احساس را دارید که قسمتی از خانه قدیمی شده است یا باب دل شما نیست و احساس می کنید میتواند بهتر از این شود همین حالا تلفن را بردارید و فقط با یک تماس با ما کارشناس ما در ظرف ۲۴ ساعت بهترین مشاوره را به شما خواهد داد. 

تنها یک تماس با شماره  ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۳ دیگر نگران نباشید، در ادامه کار کاسیان همراه شماست.


مشاهده نمونه کارهای ما

هزینه های بازسازی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان رنگ روغنی
قیمت رنگ روغنی متری ۱۵ هزار تومان
جنس رنگ روغنی براق و مات
مدت ماندگاری دارای دوام و ماندگاری بالا نسبت به تمامی رنگ های ساختمان است و قابلیت صد درصد شستشو دارد.
نوع استفاده رنگ قابلیت استفاده برای رنگ درب و پنجره و استفاده از رنگ روغنی مات برای رنگ آمیزی دیوار
تفاوت رنگ روغنی مات و براق رنگ روغنی براق پوشش دهی بالایی نسبت به رنگ روغنی مات دارد. در صورتی که رنگ روغنی براق عیوب کار را نشان می دهد اما رنگ روغنی مات عیوب کار را می پوشاند.
حلال رنگ تینر روغنی
مدت زمان خشک شدن رنگ ۶ ساعت و تنها در روز می توانید دو بار رنگ روغنی مات به دیوار بزنید.
درصد مخلوط کردن رنگ روغنی مات و براق برای رنگ آمیزی دیوار نسبت یک کیلو رنگ روغنی براق و دو کیلو رنگ روغنی مات
هزینه نقاشی ساختمان رنگ پلاستیکی
قیمت رنگ پلاستیکی متری ۱۰ هزار تومان
جنس رنگ پلاستیک
مدت ماندگاری رنگ پلاستیکی دوام کمتری نسبت به رنگ روغنی دارد و تنها قابلیت شستشو با یک کهنه نمناک دارد
نوع استفاده رنگ رنگ آمیزی دیوار و سقف
پوشش دهی رنگ دارای پوشش دهی بالا نسبت به تمامی رنگ های موجود ساختمان است.
حلال رنگ آب
مدت زمان خشک شدن رنگ قابلیت خشک شدن رنگ هر نیم ساعت

مراحل بازسازی ساختمان

 1. بازسازی و مرمت بخش های اصلی
  • دیوارها
  • سقف ها و ستون ها
 2. بازسازی قسمت های فرعی ساختمان
  • سرویس حمام و دستشویی
 3. بازسازی ظاهری ساختمان
Summary
بازسازی ساختمان
Service Type
بازسازی ساختمان
Provider Name
شرکت کاسیان,
تهران,تهران - Telephone No.+9891202033113
Area
تهران
Description
بازسازی ساختمان در تهران و کرج با قیمت مناسب
برچسب‌ها, , , ,
  • بستگی به عملیاتی دارد که شما میخواهید بر روی خانه انجام دهید. ولی اگه تعمیر اساسی در نظر دارید حداقل ۳ هفته رو روش فکر کنید

  • تمام عملیاتی که باعث میشود خانه شما حس و حال بهتری برای زندگی داشته باشد. این موارد میتواند از یک نقاشی ساختمان و یا کاغذ دیواری ساده باشد . یا تغییر طرح آشپزخانه . کاشی کاری ، کابینت، کناف . پارکت و …. باشد

 1. من میخوام کف خانه رو پارکت کنم ولی میدونم از زیرش لوله و اینها رد شده میخواستم ببینم تو بازسازی مشکلی پیش نمیاد؟

  • سلام. کارشناسان بازسازی ساختمان ما به طور کامل قبل از کندن تمام موارد احتیاط را رعایت میکنند. معمولا لوله ها خیلی پایین تر از سطح سنگ هستند و فکر نمیکنم مشکل خاصی برای منزل شما پیش بیاید.

  • صد در صد تو فروش تاثیر میزاره. از قدیم گفتن عقل مردم تو چشمشون هست . همه ظاهر داستان را تماشا میکنند. اصلا یک شغل هست که برخی افراد واحدهای قدیمی را خریداری کرده و بعد از بازسازی آن را با قیمت بالاتر بقروش میرسانند .

 2. ما مستاجرها با این گرونی مسکن دیگه خواب خونه خریدن هم باید از سرمون بیرون کنیم چه برسه بخواییم بازسازی خونه داشته باشیم

  • پیشنهاد میکنم به شما دوست عزیز با خرید یک خانه ی قدیمی و به کمک علم بازسازی به معنای واقعی صاحب خانه شوید .

  • گروه بازسازی ساختمان کاسیان اماده خدمت رسانی به شماست. تماس با ما ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۱۳

 3. ما یک آپارتمان قدیمی داریم. نمیخوام بازسازی کامل انجام بشه. در حد یک سنگ و کابینت . خونه هم ۶۰ متره

  • گروه بازسازی ساختمان کاسیان اماده خدمت رسانی به شماست. تماس با ما ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۱۳

 4. کدوم مناطق تهران میتونید کارشناس ارسال کنید برای بازدید؟ میخوام اتاق فرزندم رو کمی تغییر بدم.
  البته اگه رایگان باشه بازدید و بررسی عالیه!

 5. چرا قیمت خدمات تون رو اعلام نمیکنید؟ مثلا نقاشی ساختمان متری چند هست؟ یا بازسازی ساختمان( اضافه کردن یک اتاق به هال) چقد هزینه داره؟

  • بله. یکی از اصول دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان منزل انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها میباشد

 6. اگه واقعا هزینه بازسازی ساختمان کم باشه قطعا من به جای خرید خونه جدید ٬ از بازسازی استفاده میکنم! چون واقعا الان تکراری شده برامون محیط .
  حتما با شما تماس میگیریم .

درج کامنت