تماس با گروه رنگ ساختمان

جامع‌ترین گروه رنگ و نقاشی ساختمان در تهران و کرج تشکیل شده از نقاشان مستقل که در کنار هم گروه رنگ ساختمان را تشکیل داده ایم.

قیمت هایی بدون واسطه و حداقل همراه با کایفیت درجه ۱  را از ما بخواهید.

برای ارتباط با ما کافیست با شماره  ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۳ (کلیک بر روی شماره برای شماره گیری) تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و بازدید رایگان میباشد. قیمت ها به صورت منصفانه بوده و تمام خدمات بازسازی ساختمان – نقاشی ساختمان – کفپوش – کناف و … با معماران و کارگران حرفه ای انجام میشود.

گروه رنگ ساختمان کیست؟

گروه رنگ ساختمان دارای متخصص ترین افراد و با مهارت بالا در حرفه خود می باشند.

مسلما برای اینکه یک ساختمان را به بهترین نوع رنگ آمیزی کرد تنها نیاز به رنگ کردن با غلطک و یا قلم مو نیست بلکه باید استاد کار نقاش بتواند به خوبی کارهای زیرسازی را انجام دهد.

اگر جایی  از گچ زرد شده است نم زدگی و زردگی گچ را برطرف کند و حتی به خوبی ترک ها و سوراخ ها و برآمدگی های دیوار و سقف را برطرف کند که با ساخت انواع بتونه روغنی و پلاستیکی امکان پذیر است.

اجزای تشکیل دهنده گروه رنگ ساختمان

به دلیل اینکه گروه رنگ ساختمان هر پروژه ای مربوط به رنگ آمیزی، سنگ کاری، گچ  کاری، نورپردازی و حتی ایزوبام را می گیرد مسلما دارای یک اکیپ مجهز و کامل می باشد که اجزای آنرا افراد زیر تشکیل می دهند.

 1. نقاش ساختمان
 2. سیمان کار
 3. گچ کار
 4. کناف کار
 5. سنگ کار
 6. برق کار

کارهای انجام شده توسط نقاش ساختمان

هر نقاش ساختمان باید بتواند به خوبی تمامی کارهای مربوط به رنگ آمیزی را انجام دهد.

و تنها نقاشی ساختمان منوط به رنگ آمیزی با غلطک و رنگ کردن دیوار و سقف خانه نیست بلکه ساخت انواع بتونه روغنی، پلاستیکی، بتونه چوبی، انجام کارهای پتینه کاری، کارهای همچون رنگ آمیزی ابزار و… را باید به خوبی انجام دهد.

مهمترین آنها ساخت انواع رنگ مورد علاقه شما می باشد.

 1. ساخت انواع رنگ های ساختمان : نقاشی ساختمان تنها به قسمت رنگ آمیزی آن ختم نمی شود بلکه انجام کارهای زیرسازی آن باعث استحکام دیوار می‌شود، در عین حال شما باید بتوانید هر رنگی که صاحب خانه می خواهد بسازید مثلا انواع رنگ کرم، استخوانی، طوسی، شکلاتی ، کالباسی و…. به نوعی دانستن ترکیب رنگ باعث می شود به راحتی رنگ مورد نظر را بسازید.
 2. درست کردن انواع بتونه روغنی، پلاستیکی، سنگی: اینکه شما بخواهید با خرید بتونه آماده از رنگ فروشی کار خود را انجام دهید کاملا اشتباه است. نقاشان حرفه ای باید خود اقدام به درست کردن انواع بتونه کنند.
 3. سنباده کاری : سنباده یک بخش جدایی ناپذیر از رنگ آمیزی است شما باید به قدری در کار خود ظریف باشید که یک برآمدگی در کار وجود نداشته باشد.
 4. رنگ آمیزی با غلطک : برخی فکر می کنند که با غلطک به راحتی می توانند کار کنند. البته با اینکه استفاده از غلطک باعث پیشرفت کار شما می شود اما اگر به درستی از آن استفاده نکنید رنگ آمیزی ساختمان شما خوب در نمی آید.
 5. انواع کاغذ دیواری ساده و سه بعدی

نصب انواع کف پوش، دیوار پوش

شما می توانید بهترین نوع کفپوش را که شامل لمینت، پارکت، پی وی سی و حتی موزاییک ، سرامیک است برای کف خانه خود در نظر بگیرید.

سنگ کار

یک سنگ کار تنها کار سنگ کاری را انجام نمی دهد بلکه به خوبی می تواند کار ساخت یک دیوار آجری را انجام دهد.

و در عین حال باید بتواند در ارتفاع های بالا هم این کار را به خوبی انجام دهد.

 1. بکار گیری بهترین سنگ ها
 2. بکار گیری اسکوپ سنگ برای دوام بالای سنگ در نمای ساختمان
 3. شناخت کافی بر انواع سنگ بکار برده شده
 4. ساخت بهترین ملات سیمان
 5. بندکشی مناسب
 6. دانش کافی برای طراحی نمای ساختمان

کارهای انجام شده توسط برق کار

یک برقکار نه تنها کار انجام نورپردازی داخل ساختمان را باید انجام دهد.

بلکه باید بتواند به خوبی انواع آسمان مجازی را نصب کنید یا به خوبی بتواند انواع کرکره برقی را نصب کند و حتی کارهایی چون نصب انواع لامپ های زینتی جز وظایف یک برقکار است.

گچ کاری ساختمان

شما قبل از انجام کارهای نقاشی ساختمان باید ابتدا گچ کاری ساختمان را انجام دهید.

اگر جایی نیاز به لکه گیری گچ دارد گچ کار آنها را برطرف کند زیرا بیشتر نقاشان ساختمان دقت کافی را در این کار ندارند.

Summary
رنگ ساختمان
Service Type
رنگ ساختمان
Provider Name
نقاشی و رنگ ساختمان کاسیان,
تهران, Telephone No.+989120203313
Area
تهران - کرج
Description
نقاشی و رنگ ساختمان توسط نقاشان مستقل در تهران و کرج- گروه کاسیان متشکل از نقاشان مستقل در تهران و کرج آمادگی نقاشی و رنگ ساختمان را با بالاترین کیفیت و متدولوژی روز دنیا همراه با قیمت مناسب
برچسب‌ها:, , , , ,

درج کامنت