کاغذ دیواری کلاسیک یکی از بهترین و محبوب ترین انواع کاغذهای دیواری هستند که از قرن ها پیش کاربرد داشته و هنوز هم کاربردهای خاص خود را در زیباسازی منازل لوکس حفظ کرده اند. به طور کلی کاغذهای دیواری علاوه بر زیباسازی منازل راهکاری برای پوشش دیوارهای آسیب دیده و قدیمی، عایق دیوار برای کاهش ورود آلودگی های صوتی، و همچنین بزرگتر یا کوچکتر جلوه دادن فضای مورد نظر هستند. در این مطلب با انواع دیوارپوش های کلاسیک و کاربرد آنها آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

انواع کاغذ دیواری های کلاسیک

این نوع کاغذ دیواری ها در طرح و رنگ های متنوعی تولید و روانه بازارها می شوند. از این کاغذ دیواری ها میتوان برای پوشش دیوارهای فضاهای مختلف مانند دیوارهای منازل، هتل‌ها، مکان‌های عمومی، دفاتر اداری، محیط‌های کاری و … استفاده کرد. دیوارپوش های کلاسیک بهترین انتخاب برای خانه ها و فضاهای لوکس هستند.

رنگ دیوارپوش های کلاسیک

این کاغذ دیواری ها اغلب طرح دار بوده و بیشتر در انواع راه دار، گل های داماسک و ساده بافت دار تولید می شوند. البته انواع جدیدی از این دیوارپوشها با خطوط و طرح های هندسی نیز به بازارها عرضه شده که تحت تاثیر معماری مدرن ساخته شده اند. این کاغذ دیواری ها اغلب در رنگ های سلطنتی مانند آبی، نقره ای، طلایی و یا ترکیبی از آنها طراحی می شوند و با اجرای برجستگی های سه بعدی و اکلیل دار بودن زیبایی خیره کننده ای به نمای داخلی خانه می دهند.

کاغذ دیواری کلاسیک

کاربرد طرح های کلاسیک کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

دیوار پوش های کلاسیک برای دکوراسیون های داخلی منازل کلاسیک به کار میروند. اگر مایلید فضایی لوکس و کلاسیک به خانه خود بدهید این کاغذ دیواری های میتواند به شما کمک کنند. دیوارپوش های کلاسیک معمولا طرح های خاص و بسیار زیبایی دارند و شما میتوانید با توجه به دکوراسیون منزل و همچنین ابعاد فضای خانه بهترین کاغذ دیواری های کلاسیک را برای خانه خود انتخاب کنید. اگر خانه شما کوچک است بهتر از کاغذ دیواریهایی با طرح های ساده و عمودی استفاده کنید تا فضا را جادارتر و بزرگتر از واقعیت نشان دهند.

کاغذ دیواری های داماسک

کاغذ دیواری داماسک یکی از طرح های اصلی در دیوارپوش های کلاسیک است که محبوبیت زیادی در بین خریداران دارد. این کاغذ دیواریهای زیبا و شیک را میتوان برای بخش های مختلف خانه مانند پذیرایی، اتاق های نشیمن و دیوار پشت تلویزیون نصب کرد. این کاغذ دیواریهای برجسته بوده و از الیافت(پارچه)، مواد وینیلی و یا پی وی سی ساخته می شوند. کاغذ دیواری های داماسک به راحتی با دکوراسیون های مختلف ست می شوند و به دلیل دارا بودن گل های کلاسیک برجسته بر روی خود زیبایی خاص و چشم نوازی دارند. از این کاغذ دیواری ها میتوان هم در معماری مدرن و هم در معماری کلاسیک استفاده کرد. معمولا طرح های ساده تر این کاغذ دیواری ها ظاهر زیباتری دارند.

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری های لوکس کلاسیک و مدرن چه تفاوتی دارند؟

کاغذدیواری های لوکس به طور کلی در دو نوع دیوار پوش های لوکس کلاسیک و کاغذ دیواری های لوکس مدرن طراحی و تولید می شوند که هر کدام از آنها به تنهایی میتواند زیبایی خیره کننده ای به فضای مورد نظر بدهد. کاغذ دیواریهای لوکس کلاسیک اغلب با الهام از عناصر طبیعی ساخته شده و در طرح های گلدار و ساده تولید می شوند. اما کاغذ دیواریهای لوکس مدرن معمولا در طرح های سه بعدی، هندسی و انتزاعی ساخته و به بازارها عرضه می شوند. شما میتوانید با توجه به فضای خانه و محل کار خود هر کدام از این کاغذ دیواریهای کلاسیک یا مدرن را انتخاب نمایید.

 

برچسب‌ها:

درج کامنت