غلطک های مخزن دار جدیدترین نوع غلطک های نقاشی ساختمان هستند که کار رنگ آمیزی با غلطک را بسیار آسانتر کرده اند. غلطک بعد از قلم مو مهمترین ابزار در رنگ آمیزی دیوار است که سرعت رنگ آمیزی را بیشتر کرده است. نوع جدید غلطک های مخزن دار با بهره گیری از فناوری های مدرن در این زمینه ساخته شده و در آنها عیوب نمونه های قبلی غلطک ها نیز برطرف شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با طرز کار و مزایای غلطک های مخزن دار در نقاشی ساختمان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

جهت نقاشی ساختمان کافیست با شماره ۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای فرهانی تماس بگیرید.

مقدمه

غلطک ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی در بازار موجود هستند که همگی آنها از یک استوانه پوشش دار ساخته شده اند. غلطک های قدیمی ساختمان با وجود مزایای بسیار، معایبی نیز داشتند که مهمترین آن کافی نبودن غلطک برای رنگ آمیزی یکدست دیوار بود. از طرفی کار با این غلطک های قدیمی گاهی بسیار خسته کننده میشد. خوشبختانه در نسل جدید غلطک ها که به آن غلطک های محزن دار گفته میشود تمامی این مشکلات برطرف شده است. غلطک های مخزن دار هم کار رنگ آمیزی را سریع تر کرده اند و هم به مصرف کمتر پول و انرژی شما کمک میکنند.

غلطک های مخزن دار

غلطک های مخزن دار کار رنگ آمیزی ساختمان را بسیار آسان تر و سریع تر کرده اند:

یکی از مهمترین مزایای غلطک های مخزن دار چند برابر کردن سرعت کار رنگ آمیزی است. در این نوع غلطک ها رنگ درون مخزنی که در دسته غلطک تعبیه شده ریخته میشود که خود مانع از مصرف بیش از حد رنگ میشود. در این حالت تمام حجم مورد نیاز برای رنگ آمیزی یک دیوار درون مخزن غلطک ریخته شده که موجب میشود در انتها نتیجه کار بسیار زیبا و یکدست شود. قطعا سطح یکنواخت و ظاهری زیبای رنگ آمیزی ظاهری بسیار چشم نواز به دیوارهای خانه خوهد داد.

کار با مخزن غلطک کمترین ریخت و پاش را دارد:

رنگ آمیزی دیوارهای خانه با غلطک های مخزن دار تمیزترین شیوه نقاشی ساختمان است زیرا در این روش رنگ مستقیما در مخزن دستگاه ریخته میشود و در نتیجه رنگی روی سطح زیمن و نقاط دیگر خانه ریخته نخواهد شد. غلطک های مخزن دار جدید مطابق با آخرین فناوری های مدرن ساخته شده که موجب میشود نتیجه کار بسار تمیز، یکنواخت و چشم نواز باشد.

دیگر مزایا

یکی از مهمترین مزایای غلطک های مخزن دار عریض تر بودن سری آنها نسبت به غلطک های سنتی است. همین امر موجب شده که رنگ آمیزی دیوار با این غلطک ها در کمترین زمان انجام شود به گونه ای که میتوانید کار رنگ آمیزی یک دیوار ۸ در ۸ را تنها در طی چند دقیقه به زیباترین و تمیز ترین شکل ممکن به اتمام برسانید. این غلطک ها اکنونه به فروش جهانی خوبی رسیده اند و در آینده ای نزدیک نیز جایگه خود را در بازار ایران پیدا خواهند کرد.

برچسب‌ها:

درج کامنت