کاربرد رنگ نسکافه ای در رنگ آمیزی ساختمان

کاربرد رنگ نسکافه ای در رنگ آمیزی ساختمان

رنگ نسکافه ای یکی از رنگ های زیبا و شیک در نقاشی ساختمان است که برای رنگ آمیزی بخش های مختلف خانه و محل کار کاربرد دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه ساخت این رنگ زیبا و کاربردهای مختلف آن در رنگ آمیزی خانه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

کاربرد رنگ نسکافه ای در رنگ آمیزی ساختمان

انتخاب رنگ اولین و اساسی ترین مساله در نقاشی ساختمان است. برای انتخاب رنگ ساختمان شجاع باشید و بیش از هر چیز به علاقه خود اهمیت دهید. شما میتوانید رنگ های مورد علاقه تان را روی دیوار امتحان کرده و بهترین آنها را انتخاب کنید تا هر روز از تماشای این رنگ ها احساس آرامش کنید.

نحوه ساخت رنگ نسکافه ای

رنگ نسکافه ای یکی از زیباترین رنگ ها در نقاشی ساختمان است که از ترکیب رنگ های سفید و قهوه ای ساخته می شود. رنگ قهوه ای را میتوانید از ترکیب سه رنگ قرمز، گل ماش و مشکی بسازید و در نهایت آن را با رنگ سفید مخلوط کنید تا رنگ نسکافه ای زیبایی تهیه شود. شما میتوانید بنا بر سلیقه خودتان روشنی و تیرگی این رنگ را تغییر دهید.

توجه داشته باشید که برای ساخت یک رنگ جدید حتما از رنگ هایی هم جنس و هم نوع استفاده کنید تا به نتیجه دلخوه دست پیدا کنید. مثلا برای ساخت رنگ نسکافه ای روغنی باید از رنگ سفید و قهوه ای روغنی استفاده کنید در حالی که برای ساخت رنگ نسکافه ای پلاستیکی باید از رنگ های سفید و قهوه ای پلاستیکی استفاده کنید.

کاربرد رنگ نسکافه ای در رنگ آمیزی ساختمان

رنگ آمیزی رنگ نسکافه ای در کنار رنگ سفید یکی از بهترین و زیباترین ترکیب رنگ ها در نقاشی ساختمان است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میسازد. برای مثال میتوان تمام سطوح گچی و درهای چوبی را به رنگ نسکافه ای رنگ کرد و سپس سقف و باقی دیوارها را به رنگ سفید رنگ آمیزی نمود و منظره ای جذاب و چشم نواز خلق کرد.

این رنگ زیبا و گرم را میتوانید به عنوان جدا کننده بین سقف و دیوار نیز استفاده کرد. رنگ نسکافه ای برای رنگ آمیزی سقف آشپزخانه ها و حتی سقف مغازه ها نیز بسیار مناسب است.

رنگ نسکافه ای رنگی متعادل است. این رنگ هیجان بیش از حدی به شما نمی دهد و در عین حال بی روح و خسته کننده نیست. رنگ نسکافه ای بسیار آرام بخش است و البته سرشار از انرژی مثبت و حس آشنایی و راحتی نیز می باشد.

برچسب‌ها:

درج کامنت