یکی از سوالات بسیار مهم در مورد کناف قیمت نصب و اجرای آن و عوامل موثر بر تعیین قیمت کناف است. معمولا اغلب مشتریان یکی از اولین سوالاتی که از ما میپرسند این است که قیمت هر متر کناف چقدر است؟ برای این سوال نمیتوان جواب کاملا دقیقی داد اما واقعیت این است که عوامل مختلفی بر قیمت تمام شده کناف تاثیر گذارند. پیمانکار برای تعیین قیمت دقیق نصب و اجرای کناف باید از محل مورد نظر بازدید نموده و اطلاعات اولیه در اختیار وی قرار گیرد. مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت نصب و اجرای کناف عبارتند از:

نوع کار انجام شده

بسته به نوع کار انجام شده یعنی انبوه سازی یا بازسازی ساختمان قیمت کناف متغیر است. قیمت گذاری کناف برای بازسازی منازل یا خانه های تک واحده تفاوت از قیمت نصب و اجرای کناف در پروژه های بزرگ انبوه سازی و مجتمع های ساختمانی است.

قیمت نصب و اجرای کناف

ابعاد کار

یکی از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت دقیق کناف ابعاد و حجم کار صورت گرفته است. هر چه اندازه و متراژ کناف اجرا شده در یک واحد خاص بیشتر باشد قیمت کمتری برای آن در نظر گرفته میشود ولی هر چه حجم کار کمتر باشد قیمت انجام کار بیشتر خواهد بود.

ارتفاع محل

ارتفاع محل نیز در قیمت نصب و اجرای کناف موثر است. هر چه ارتفاع دیوار کناف شده بیشتر باشد قیمت تمام شده نصب و اجرای کناف در واحد مورد نظر نیز افزایش می یابد.

کاربرد و نوع کناف

با توجه به اینکه شما کناف را برای چه هدفی نصب کرده باشید قیمت آن متفاوت خواهد بود. برای مثال نصب کناف های ساده که تنها به عنوان نقش یک پوشش معمولی را دارند قیمت کمتری نسبت به نصب کناف های دکوراتیو و پیچیده خواهد داشت. در واقع برای نصب کناف های دکوراتیو میزان پرت مصالح و اجرت نصب و اجرت بتونه کاری طبیعتا افزایش خواهد یافت. کناف های دکوراتیو با گوشه های تیز یا خطی قیمت کمتری نسبت به کناف های دکوراتیو دارای انحنا خواهند داشت.

قیمت نصب و اجرای کناف

ضخامت پانل

ضخامت پانل نیز در میزان قیمت تمام شده کناف تاثیرگذار است. معمولا برای سقف کاذب کناف، ضخامت استاندارد پانل ها ۱۲ میل بوده و برای پیشانی قوس ها میتوان از پانل های ۹ میل و ۶ میل استفاده کرد.

نوع مصالح به کار رفته

نوع مصالح به کار رفته در ساخت و اچجرای کناف از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت کناف است. بهتر است هنگام سفارش کناف نوع مسالح مصرفی را از پیمانکار بپرسید تا از قیمت آن اطلاع حاصل کنید.

قیمت نصب و اجرای کناف

عوامل دیگر

عوامل دیگری نیز در قیمت تمام شده کناف تاثیرگذار است که از مهمترین آنها میتوان درزگیری یا عدم درزگیری کار کناف، هزینه جابجایی، نصب کناف برای دیوار یا سقف کاذب ، ماستیک سطح یا عدم وجود آن  و … اشاره کرد.

نصب و اجرای کناف

گروه کاسیان با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد در زمینه نصب و اجرای انواع سقف های کاذب و سقف و دیوارهای کناف در خدمت شما عزیزان است. شما تنها باید طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و بعد از اندازه گیری دقیق ابعاد دیوارها همه کارها را به ما واگذار کنید و دیگر نگران چیزی نباشید. نیروهای متخصص ما تمامی کار جابجایی، نصب و اجرای کناف را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهند داد. تنها کافیست با شماره ۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای فرهانی تماس بگیرید.

برچسب‌ها:

درج کامنت