قیمت دیوارپوش فومی طرح آجر

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی ساختمان حس قدیمی و نوستالژیک را به شما می دهد از این جهت خیلی از صاحب خانه ها هنگام بازسازی ساختمان دوست دارند یک دیوار از پذیرایی را آجری کنند. شما می توانید با تخریب دیوار و آجرنما و زدن روغن جلای آلکیدی به آن یک دیوار آجری شیک داشته باشید اما می توانید با خرید دیوارپوش فومی طرح آجر هزینه خود را کاهش دهید. به نوعی دیگر نیازی به تخریب و چیدن دیوار آجری و علاوه بر آن رنگ کردن دیوار آجری نیست تنها کافیست دیوارپوش های فومی با طرح های مختلف آجر را خریداری کنید.

با خرید و چسباندن ورقه های دیوارپوش فومی به راحتی می توانید یک دیوارپوش شیک با طرح های زیبا در خانه داشته باشید. البته بهتر است از گروه متخصص برای نصب آن استفاده کنید. با گرفتن شماره تماس گروه رنگ کاسیان به شماره ۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای فرهانی تماس بگیرید. از آنها می توانید قیمت دیوارپوش و هزینه نصب را جویا شوید و در کمترین زمان ممکن نصب دیوارپوش انجام خواهد شد.

جنس دیوارپوش فومی طرح آجر

دیوارپوش به پوشش روی دیوار گفته می شود که حتی به آن دیوارکوب نیز می گویند و بیشتر برای ساختمان های اداری به کار برده می شود. دیوارپوش از جنس pvc در بازار وجود دارد و حتی شما می توانید از دیوارپوش کناف برای جداکردن دیوار اتاق ها استفاده کنید. با این حال برای منازل شخصی استفاده از دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ هم استفاده می شود. اما چیزی که الان خیلی مد شده است و به شیک بودن نمای داخلی ساختمان کمک می کند دیوارپوش فومی طرح آجری است که خصوصیات بارز آن شامل:

  • جنس دیوارپوش آجری فوم است
  • نصب آسان
  • رنگ بندی متفاوت دارد.
  • ساخت کشور کره
  • قابلیت برش با قیچی یا کاتر
  • در سایز بندی های مختلف

قیمت دیوارپوش فومی طرح آجری

دیوارپوش فومی طرح آجر بصورت ورقه هایی است که در کنار هم قرار گرفته می شود که در سایزهای زیر در بازار موجود است که البته با توجه به نوسانات بازار قیمت آن بالا پایین می شود. پس بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق آن با شماره ۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای فرهانی تماس بگیرید.

  1. ورقه های سایز ۷۱*۳۸٫۵ هر ورق ۴۶۰۰۰ تومان / بیش از ۱۵ ورق ۴۵۰۰۰ تومان
  2. ورقه های ۷۷*۷۱ و ۷۷*۷۷ : ۵۲۰۰۰ تومان / بیش از ۱۵ ورق : ۵۰۰۰۰ تومان
Summary
دیوارپوش فومی طرح آجر
Article Name
دیوارپوش فومی طرح آجر
Description
می توانید با تخریب دیوار و آجرنما و زدن روغن جلای آلکیدی به آن یک دیوار آجری شیک داشته باشید اما می توانید با خرید دیوارپوش فومی طرح آجر هزینه خود را کاهش دهید.
Author
برچسب‌ها:, , , ,

درج کامنت