سقف کاذب کناف آشپزخانه یکی از مدرن ترین و محبوبترین روش های زیباسازی آشپزخانه است که امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان داخلی قرار گرفته است. این روزها آشپزخانه هایی با سقف کاذب در بین ما ایرانی ها نیز بسیار محبوب شده و اغلب کسانی که قصد نوسازی یا بازسازی آشپزخانه خود را دارند از این ایده برای زیباسازی سقف آشپزخانه یا نشیمن به شدت استقبال میکنند. در این مطلب قصد داریم در مورد سقف کاذب کناف آشپزخانه بیشتر با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مقدمه

طراحی داخلی آشپزخانه بر زیبایی کل خانه اثر گذار است زیرا موقعیت آشپزخانه جوری است که میتوان از بخش های مختلف خانه مخصوصا از نشیمن تمام فضای آن را دید. بنابراین طراحی آشپزخانه باید با طراحی و رنگ آمیزی نشمین همخوانی داشته باشد تا زیبایی آن را دو چندان کند. سقف آشپزخانه نیز بخش بسیار مهمی از نمای آن را شامل میشود که میتوان آن را با پوشش کناف یا رابیتس بسیار زیباتر کرد. سقف کاذب کناف یک ایده بسیار جذاب برای سقف آشپزخانه است که این بخش مهم و پر رفت و آمد خانه را بسیار شیک و زیبا میکند.

سقف کاذب کناف آشپزخانه

زیباسازی سقف آشپزخانه

کناف را میتون برای زیباسازی و به عنوان پوششی برای دیوارها یا سقف بخش های مختف خانه استفاده کرد که در اینجا ما در مورد کاربرد آن برای سقف آشپزخانه صحبت خواهیم کرد. آشپزخانه ای با سقف زیبا هم برای مهمانان جذابتر خواهد بود و هم منظره دلچسب تری برای خانه شما ایجاد میکند. شما میتوانید سقف آشپزخانه را با کنافی که انتخاب خودتان باشد تزئین نمایید.

پوشش سقف آشپزخانه با کناف

نوع و ظاهر کنافی که برای آشپزخانه خود انتخاب میکنید باید متناسب با محیط منزل و دکوراسیون خانه باشد. کناف انتخابی بسیار ایده آل برای زیباتر کردن یک خانه نوساز است که نمایی خیره کننده به آن خواهد داد.

کاربرد کناف در طراحی مدرن

سقف کاذب کناف با تعریف طراحی مدرن همخوانی چندانی ندارد زیرا در طراحی مدرن معمولا دکوراسیون های ساده و خلوت مورد نظر هستند اما سقف های کاذب کناف در واقع نمایی سلطنتی و شلوغ دارند. از آنجایی که امروزه سبک های تلفیقی از طراحی کلاسیک و طراحی مدرن طرفداران بسیار زیادی دارد میتوان سقف کاذب کناف را به راحتی در کنار معماری مدرن استفاده کرده و تضاد زیبایی بوجود آورد. البته به شما توصیه میکنیم در صورتی که خانه ای کوچک و آشپزخانه ای کم جا دارید بهتر است از سقف های کاذب کناف با طرح های ساده استفاده کنید. طرح های شلوغ کناف چنین آشپزخانه ای را کمی کوتاهتر و تنگ تر از اندازه واقعیش نشان میدهند و ظاهری نامرتب به آن میدهند. بهترین انتخاب برای چنین آشپزخانه هایی سقف های کاذب کناف با طراحی ساده و مدرن است.

سقف کاذب کناف آشپزخانه

اهمیت زیباسازی سقف آشپزخانه

سقف آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های آن است که زیباسازی آن تاثیر زیادی بر نمای آشپزخانه دارد. شما میتوانید طرحی زیبا را برای سقف آشپزخانه خود اجرا کنید و با یک نورپردازی خلاقانه زیبایی آن را تکمیل نمایید. سقف کاذب کناف یکی از بهترین انتخاب ها برای زیباتر کردن طراحی داخلی آشپزخانه هاست که اغلب خانه های نوساز با این هنر تزئین شده اند. امکان اجرای انواع نورپردازی های مخفی و آشکار در سقف های کاذب نیز وجود دارد.

سقف کاذب برای آشپزخانه

یکی از محبوب ترین ایده ها برای سقف آشپزخانه نصب آسمان مجازی با طراحی های جدید و خاص است. این نوع سقف کاذب در طراحی داخلی بسیار محبوب بوده و میتوان طرح و نقش های متفاوتی را روی آن اجرا کرد. سقف کاذب را میتوان به صورت چند تایل جدا از هم و در کنار یکدیگر نصب کرد. در سقف کاذب آشپزخانه میتوان از مصالح مختلفی مانند چوب، آینه و شیشه استفاده کرد و این بیشتر به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد.

نکات مهم برای انتخاب سقف کاذب آشپزخانه

برای انتخاب سقف کاذب آشپزخانه باید چند نکته را در نظر داشته باشید. اول انتخاب طرحی متناسب با فضای آشپزخانه است که هارمونی لازم را ایجاد نماید. این طرح باید با طرح کلی خانه مطابقت و همخوانی داشته باشد. دوم رنگ به کار رفته در سقف کاذب مورد نظر است. رنگ سقف تاثیر زیادی بر فضای داخلی آشپزخانه دارد و باید انرژی لازم را ایجاد کند. برای طراحی سقف آشپزخانه های بزرگ میتوانید از رنگ های تیره استفاده کنید اما برای آشپزخانه کوچک بهتر است که از رنگ های روشن برای طراحی سقف استفاده کنید تا فضا دلبازتر و بزرگتر شود. سومین نکته استفاده از اشکال هندسی مانند مستطیل، دایره، حلقه و منحنی برای زیباتر کردن سقف کاذب است.

سقف کاذب کناف آشپزخانه

نور پردازی در سقف کاذب آشپزخانه

نورپردازی المان بسیار مهمی در زیباسازی سقف کاذب آشپزخانه است که به دو صورت مخفی و آشکار قابل اجراست. مکان دقیق چراغ ها که بر روی سقف کاذب قرار میگیرند در زیبایی نورپردازی بسیار اهمیت دارد. جهت نور چراغ ها نیز باید به خوبی تنظیم شده باشد. برای زیبایی بیشتر نورپردازی میتوانید جهت نوردهی چراغ ها را به سمت بالا و پایین تنظیم کنید تا نمایی خیره کننده در آشپزخانه ایجاد شود.

خرید و نصب سقف کاذب کناف برای آشپزخانه

گروه کاسیان با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد در زمینه نصب و اجرای انواع سقف های کاذب در خدمت شما عزیزان است. شما تنها باید طرح مورد نظر خودتان را برای سقف آشپزخانه را انتخاب کرده و بعد از اندازه گیری دقیق ابعاد سقف همه کارها را به ما واگذار کنید و دیگر نگران چیزی نباشید. نیروهای متخصص ما تمامی کار جابجایی، نصب و اجرای سقف کاذب کناف را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهند داد. پس از نصب اولیه نیز نورپردازی های مورد نظر شما نیز در سقف کاذب کناف اجرا خواهد شد. همکاران ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما عزیزان هستند. برای ارتباط با ما تنها کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

برچسب‌ها:

درج کامنت