گوسفند زنده پیام عرضه کننده با کیفیت ترین گوسفند زنده با حداقل قیمت، همراه با قصاب حرفه ای و باسکول در محل شما ! دارای مجوز پخش از شهرداری تهران

تماس با کارشناس وبسایت گوسفند زنده پیام – فروش انواع دام زنده (۲۴ ساعته )

شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ – ۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵

شماره تلفن ثابت تهران: ۲۲۵۰۷۲۵۵ – ۲۲۳۰۲۰۳۰

توجه:  قیمت گوسفند زنده ویژه عید قربان: ۲۴۰۰۰ تومان

مهم ترین مشکل مردم شهر تهران ترافیک وکمبود وقت است که در ایام خاص این شرایط بحرانی تر می شود. در این شرایط خرید اینترنتی یک کالا بدون صرف وقت کاملا عقلانی به نظر می رسد.

برخی از خدمات و محصولات در حومه شهر خرید و فروش می شود مثل گوسفند زنده و سایر دام ها که عملا شرایط خرید حضوری را خیلی سخت میکند.

اگر برای عید قربان نیازمند گوسفند زنده هستید، اما با ذیق وقت روبرو هستید در این زمان به راحتی میتوانید با یک تماس گوسفند زنده را خریداری کنید و در محل زندگی تان گوسفند را دریافت کنید. و دغدغه ای برای ذبح هم نداشته باشید چرا که همراه دام زنده  قصاب حرفه ای هم به محل ارسال می شود.

با خرید گوسفند زنده و دیگر دام ها از گروه گوسفند زنده پیام می توانید از بهداشت گوسفندان اطمینان حاصل کنید چرا که گروه پیام همانند دست فروشان عمل نمیکند بلکه شماره های ثابت دارد و مکان مشخص که مجوزات رسمی پخش گوسفند زنده را از شهرداری تهران دریافت کرده است.

بهتر است بدانید برخی از دامداران قبل از فروش اقدام به خوراندن آب نمک به دام ها می کنند تا وزن آنها بالا برود اما گروه گوسفند زنده پیام این کار را به هیچ وجه انجام نمی دهد.چرا که برای رضایت مشتریان سرمایه گذاری کرده است. و به دنبال برند سازی و ماندگاری در سبد خرید مشتریان است.

 

 

 

 

مزایای خرید گوسفند زنده و دام های دیگر به صورت اینترنتی؟

مسلما هنگامی که قصد خرید گوسفند و گاو، بز دارید مجبور هستید یک روز را پای خرید دام کنید. اما از مزایای خرید اینترنتی این است که به راحتی بدون نیاز به حضور فیزیکی شما در دامداری می توانید دام را سفارش دهید و با دریافت عکس از تلگرام یا واتساپ ثبت سفارش کنید.

پس از آن به صورت رایگان قصاب و باسکول به همراه دام درب منزل شما تحویل داده می شود تا از وزن دقیق دام هم اطمینان حاصل کنید. بدون نیاز به صرف وقت و هزینه بابت کرایه ماشین می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید دام کنید

گروه گوسفنده زنده پیام به شما این اطمینان را میدهد:

  • ۱- دام ها بدون هیچ گونه بیماری هستند .
  • ۲- در صورت پسند نکردن دام ها میتوانید انها را پس بفرستید
  • ۳- قیمت گوسفند زنده و دام تمام شده برای شما حداقل قیمت کف بازار است
  • ۴- قصاب ها حرفه ای هستند و به ذبح اسلامی انجام می شود
  • ۵- در مقابل چشمان شما دام وزن کشی می شود
  • ۶- مجوزات رسمی از شهرداری تهران قابل ارائه می باشد

و …

Summary
گوسفند زنده ویژه عید قربان
Service Type
گوسفند زنده ویژه عید قربان
Provider Name
گوسفند زنده پیام, Telephone No.+989122005029
Area
ایران - تهران
Description
فروش گوسفند زنده تنها با قیمت 24 هزار تومان - همراه با حمل و قصاب رایگان در محل شما