روش نصب دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ

همانطور که می دانید مردم ایران علاقه بخصوصی به نمای ساختمان ها دارند بخصوص اینکه نمای طرح سنگ یا آجر باشد.

اما علاقه آنها به حدی رسیده است که الان شاهد ورود طرح نمای ساختمان داخل خانه هستیم که به آن دیوارپوش کامپوزیت گفته می شود و در طرحهای مختلفی وجود دارد.

در این مقاله روش نصب دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ شرح می دهیم

فواید استفاده از دیوارپوش

دیوار پوش یک نوع لایه می باشد که روی دیوار قرار می گیرد و باعث جلب نمای داخل ساختمان می شود و این کار باعث می شود که شما یک محیط کاملا زیبا داشته باشید.

علاوه بر این باعث می شود که  بتوانید در زمان های مناسب باز هم با جابجایی آن اقدام به تعویض دیوار پوش کنید.

انواع دیوارپوش

  • دیوارپوش کامپوزیت که در طرح های سنگ وجود دارد
  • دیوارپوش سه بعدی
  • دیوارپوش PVC
  • دیوارپوش چوبی

خود دیوارپوش کامپوزیت در طرح های مختلفی چون سنگ، آجر، بامبو و چوب دارد. این دیوار پوش ها در ابعاد مختلفی وجود دارد و قیمت ورق کامپوزیت بسته به نوع و جنس آن بفروش می رسد.

برای نقاشی ساختمان و بازسازی ساختمان نیز کلیک نمایید و با مطالب و خدمات گروه نقاشی ساختمان کاسیان آشنا شوید. 

نحوه نصب دیوارپوش کامپوزیت

برای اینکار باید در ابتدا اقدام به خرید ورق کامپوزیت کنید و سپس با اندازه گیری دقیق روی دیوار زیرسازی آنرا انجام دهید و با دریل کاری و نصب کامپوزیت روی آن به نوعی نصف کار انجام می شود. حال با درست کردن بتونه باید فضای بین شیارها و جاهایی که دریل کاری انجام شده است بتونه کاری کنید و سپس با پیستوله اقدام به رنگ کردن کامپوزیت طرح سنگ کنید.

قیمت ورق کامپوزیت

به شما گفتیم که به نوع کامپوزیت بستگی دارد و حتی امروزه شاهد انواع کامپوتایل که ساخته مهندسان ایرانی است به صورت کامپوزیت طرح کاشی می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع ورق کامپوزیت تنها کافیست با شماره داخل سایت و نقاش ساختمان تماس بگیرید.

هزینه نصب کامپوزیت

ابتدا اگر می خواهید یک خانه شیک و زیبا داشته باشید و کامپوزیت به صورت حرفه ای نصب شود با رنگ کار ساختمان و شماره آن داخل سایت تماس بگیرید تا اقدام به نصب کامپوزیت برای شما کند.

 

برچسب‌ها, , , ,
  1. بعد از انتخاب نوع دیوار پوش،نصب آن در مدت زمان کوتاه و به راحتی انجام می شود اما به این معنی نیست که همه می توانند آن را نصب کنند.بلکه یکسر تکنیک و ابزار وجود دارد که باید آشنا شد.
    نصب

    • دقیقا به همین صورت ما فقط در این سایت مردم رو با نحوه نصب آشنا می کنیم اما دلیل نمیشه که همه خودشون نصب کنند . هر شغلی باید به صورت حرفه ای انجام بشه

درج کامنت