پرسلان هلویی

رنگ پرسلان هلویی همان رنگ نارنجی روشن است. این رنگ گرم و لذت بخش یکی از محبوب ترین رنگ ها در سال ۲۰۱۹ است که برای رنگ آمیزی دیوارها انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. این رنگ در اتاقی با نور کم منظره چشم نوازی ایجاد میکند. برای تیره نشدن فضا و ایجاد تعادل میتوانید دکوراسیون اتاق را به رنگ های سفید، کرمی و رنگ های خنثی انتخاب کنید.

آبی نفتی

آبی یکی از محبوب ترین رنگ ها در سال ۲۰۱۹ است و شاهد حضور طیف های مختلف آن از آبی روشن گرفته تا آبی تیره در لوازم مختلف خواهید بود. امسال میتوانید رنگ آبی نفتی را برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق نشیمن انتخاب کنید و از منظره پر انرژی آن لذت ببرید.

رنگ های منتخب سال ۲۰۱۹

عسلی کم رنگ

یکی دیگر از رنگ های منتخب سال ۲۰۱۹ رنگ عسلی کم رنگ است. عسلی در واقع یکی از رنگ های طیف زرد است که با مقداری نارنجی و سبز ترکیب شده است. این رنگ گرم و زیبا یکی از پیشنهادات ما به شما برای رنگ آمیزی دیوارهای خانه در سال ۲۰۱۹ است.

رنگ سبز

رنگ سبز یکی از زیباترین رنگ ها در نقاشی ساختمان است که امسال شاهد استفاده از طیف های رنگ سبز طبیعی تا رنگ سبز مغز پسته ای در رنگ آمیزی ساختمان ها خواهیم بود. طیف رنگ سبز از پر رنگ ترین تا کم رنگ ترین آن برای رنگ آمیزی دیوارهای خانه شما بسیار ایده آل است. رنگ سبز مانند رنگی آبی برای رنگ آمیزی بخش های مختلف خانه از نشمین گرفته تا اتاق خواب مناسب است. سبز رنگی پرانرژی است که منظره آن بر روی دیوارهای خانه حس طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد.

بنفش

بنفش یکی دیگر از رنگ های محبوب برای رنگ آمیزی دیوارهای ساختمان در سال ۲۰۱۹ است. شما میتوانید آزادانه هر رنگی از طیف بنفش خواه بنفش پررنگ و خواه بنفش کم رنگ را برای رنگ آمیزی دیوارهای خانه خود انتخاب کنید.

بهتر است کمی هیجان را تجربه کنید و دست از انتخاب رنگ های تکراری بردارید. میتوانید هاله زیبا و ملایم از رنگ بنفش را انتخاب کنید و در کنار رنگ سبز آن را زیباتر کنید.

زرشکی

یکی از زیباترین رنگ های منتخب سال ۲۰۱۹ رنگ زرشکی است. رنگ زرشکی یکی از رنگ های طیف قرمز است که فضایی دلباز تر و گرم تر در خانه ایجاد خواهد کرد. اگر میخواهید اتاقی شیک و پرانرژی داشته باشید رنگ زرشکی انتخاب بسیار خوبی برای دیوارهای اتاق شما خواهد بود. دیوارهای زرشکی در کنار سرویس چوب و مبلمان رنگ روشن، منظره ای جذاب و چشم نواز ایجاد خواهد کرد.

برچسب‌ها
  1. […] سفید سنبل پاکی و صداقت است و در آثار معماری گذشته نیز کاربردهای زیادی داشته است. این رنگ زیبا و دوست داشتنی در ترکیب با رنگ طلایی بسیار زیبا بوده و یادآور معماری سبک کلاسیک و طراحی های داخلی دوره لوییس فرانسه است. […]

درج کامنت