رنگ آمیزی خانه با رنگ سال همواره یک انتخاب بسیار شیک و صحیح در نقاشی ساختمان است که نشان دهنده خوش سلیقگی و امروزی بودن صاحبخانه نیز هست. هر ساله یک یا چند رنگ به عنوان رنگ سال در تمام جهان معرفی می شوند که بسیاری از افراد این رنگ ها را نه تنها به عنوان رنگ لباس و پوشاک خود  بلکه به عنوان رنگ اصلی در دکوراسیون خانه نیز انتخاب میکنند. رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ قرمز مرجانی است که رنگی بسیار شاد و پرانرژی است. در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه به کارگیری این رنگ شیک و زیبا در نقاشی ساختمان با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

گروه کاسیان با بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و متعهد در زمینه رنگ آمیزی ساختمان، کاغذ دیواری، نصب انواع سقف کاذب، سقف های کششی، کناف و … به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره ۰۹۱۹۵۵۷۵۳۵۱ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای فرهانی تماس بگیرید.

مقدمه

امروزه تاثیرات مختلف رنگ ها بر جسم و روح ما مساله ای غیر قابل انکار است. برخی رنگ ها ما را شاد میکنند و برخی دیگر ما را آرام و حتی غمگین مینمایند. شما برای انتخاب یک یا چند رنگ مناسب برای رنگ آمیزی و دکوراسیون خانه خود باید پیش از هر چیز از تاثیر این رنگ ها بر روحیه و وضعیت جسمانی خود آگاه شوید. رنگ های روشن بهترین انتخاب برای رنگ آمیزی خانه هستند چون در عین شاد بودن آرامش بخش نیز هستند. رنگ قرمز مرجانی یکی از زیباترین این رنگ هاست که میتوانید آزادانه آن را در بخش های مختلف منزل به کار ببرید.

رنگ آمیزی خانه با رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹

شرکت طراحی پانتون هر ساله در ماه دسامبر رنگ جدیدی برای سال نو معرفی میکند و رنگ قرمز مرجانی پیشنهاد این شرکت برای سال ۲۰۱۹ بوده است. این شرکت معمولا رنگ های شاد و گرم را برای رنگ سال انتخاب میکنند و این رنگ زیبا یکی از همین رنگ های پرانرژی و گرمابخش است. رنگ قرمز مرجانی از تن های رنگ نارنجی محسوب می شود که در واقع با الهام از رنگ مرجان های دریایی زنده Living Coral انتخاب شده است. این رنگ زیبا یادآور یک غروب زیبا و گرم است و عواطف انسانی را به خوبی بیان میکند.

رنگ آمیزی خانه با رنگ مرجانی

تاریخچه رنگ قرمز مرجانی

رنگ قرمز مرجانی که سمبل شادی و خوش بینی است در گذشته های دور نیز استفاده میشده است. در مصر باستان زنان زیورآلاتی مختلف از مرجان های دریایی تهیه و برای جلب توجه محبوب خود از آن استفاده میکردند. آنها عقیده داشتند این رنگ از آنها در برابر نیروهای شیطانی محافظت میکند. این رنگ زیبا در دوره رنسانس و عصر ویکتوریا نیز به عنوان یکی از بهترین رنگ ها مورد استفاده قرار میگرفت.

کاربرد رنگ قرمز مرجانی در دکوراسیون و نقاشی ساختمان

شرکت طراحی پانتون برای انتخاب رنگ سال بیش از هر چیز به علاقه مردم در زمینه زیبایی، مد و هنر توجه میکند. رنگ مرجانی زنده انتخاب بسیار شایسته ای برای ارتباط دوباره ما با طبیعت و محیط پیرامون ماست و میتواند زیبایی، نشاط و صمیمت را در یک دکوراسیون مدرن ایجاد نماید.

رنگ آمیزی خانه با رنگ مرجانی

رنگ مرجانی با چه رنگ هایی ست می شود؟

رنگ مرجانی رنگی بسیار شیک و زیباست که به راحتی با بسیاری از رنگ ها ست می شود. خاکستری در کنار رنگ مرجانی نمایی بسیار چشم نواز وگیرا ایجاد میکند اما شما تنها محدود به انتخاب این دو رنگ رنگ نیستید. رنگ های دیگری مانند رنگ بژ و قهوه ای مایل به زرد در کنار رنگ قرمز مرجانی نیز هارمونی بسیار زیبایی ایجاد میکنند. اگر کمی تجربه ترکیب رنگ داشته باشید به راحتی میتوانید رنگ های زیادی را با مرجانی ست کنید.

رنگ قرمز مرجانی را برای چه بخش هایی از منزل میتوان استفاده کرد؟

این رنگ زیبا برای رنگ آمیزی بخش های مختلف خانه مناسب است و فضا را گرم و صمیمی میکند. این رنگ زیبا و درخشان برای رنگ آمیزی نشیمن و اتاق خواب انتخابی جذاب خواهد بود. از این رنگ میتوانید برای رنگ آمیزی در حمام و یا در ورودی خانه نیز استفاده کنید و از نمای زیبا و دیدنی آن لذت ببرید. این رنگ برای آشپزخانه نیز انتخابی ایده آل است مخصوصا وقتی که با رنگ سبز ترکیب شده باشد. رنگ مرجانی برای رنگ آمیزی اتاق کودکان نیز گزینه بسیار مناسبی است و فضایی گرم و پرنشاط برای آنان ایجاد میکند. از این رنگ زیبا حتی میتوان برای رنگ آمیزی محیط های اداری و اتاق انتظار نیز استفاده کرد.

رنگ آمیزی خانه با رنگ مرجانی

نتیجه گیری

رنگ مرجانی زنده رنگی بسیار زیبا و خاص در نقاشی ساختمان است و با توجه به مد روز بودنش میتوانید از آن برای دکوراسیون و رنگ آمیزی محیط های مختلف خانه و اداره استفاده کنید.

برچسب‌ها:

درج کامنت