قبل از نقاشی ساختمان حتما باید با یک نقاش ساختمان حرفه ای که در گروه رنگ ساختمان کاسیان می توانید آنرا مشاهده کنید تماس بگیرید تا برآورد هزینه را انجام دهد و نسبت به بودجه خود اقدام به رنگ آمیزی ساختمان کنید.

راهنمای خرید رنگ ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان همانند بازسازی ساختمان با توجه به نوع کار و میزان آسیبی که به دیوار آمده است تعیین می شود.

پس اصلا اینطور فکر نکنید که مثلا من یک خانه ۲۰۰ متری دارم رنگ آمیزی ساختمان به صورت تخمینی چقدر در می آید.

برخی از ساختمان ها دیوارهای کثیفی دارند و گچ دیوار آن بسیار کهنه است از این جهت نیاز به مصالح بیشتری دارد تا ساختمانی که تازه یکسال از ساخت آن گذشته است.

علاوه بر تخمین هزینه رنگ ساختمان شما باید هنگام خرید رنگ ساختمان به نکاتی توجه کنید که در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد.

تفاوت نقاشی ساختمان کهنه و نو

  • ساختمان جدید برای محکم بودن نیاز به ماستیک کردن دیوار دارد. قبل از آن حتما باید روغن زیرکار استفاده شود.
  • ساختمان کهنه و قدیمی که قبلا رنگ آمیزی شده است نیازی به روغن زیرکار ندارد و با توجه به میزان سوراخ ها و خرابی دیوار ممکن است نیاز به ماستیک دیوار داشته باشد.
  • ساختمان هایی که تقریبا ۶ سال از رنگ آمیزی آن گذشته است نیازی به ماستیک ندارد و حتی می توانید با بتونه پلاستیکی به صورت جزیی لکه های ریز را بگیرید و اقدام به رنگ آمیزی کنید.
  • ساختمان هایی که گچ کهنه دارد و تا به حال رنگ نشده است نیاز به روغن زیرکار دارد و حتما باید جاهایی که طبه کرد بتراشید و با گچکاری دیوار و سقف مراحل زیرکار را انجام دهید.
راهنمای خرید رنگ ساختمان
راهنمای خرید رنگ ساختمان

 

توجه داشته باشید که اگر قصد برداشتن یک دیوار و تغییر نمای داخلی ساختمان دارید و همچنین نسبت به تغییر نمای بیرون ساختمان می خواهید اقدام کنید. باید حتما این کارها را انجام دهید و هیچ کاری باقی نماند و به نوعی نقاشی ساختمان آخر کار باشد که بخواهید آنرا انجام دهید.

راهنمای خرید رنگ ساختمان

  1. با توجه به نوسانات قیمت رنگ ساختمان می توانید مراحل زیرکار نقاشی ساختمان را با رنگ های درجه ۲ چون رنگ الوان یا رنگ نیم پلاستیک نقش، شیمی لاک استفاده کنید.
  2. برای پایان کار و مراحل نهایی رنگ ساختمان حتما باید رنگ با کیفیت عالی و قابل شستشو چون شیمی لاک، نقش، سحر و… که رنگ های پلاستیکی است استفاده کنید.
  3. به دلیل افزایش نوسان فروش رنگ روغنی و پلاستیکی بهتر است رنگ اضافه بخرید تا اینکه رنگ کم بیاید.
  4. از نقاش ساختمان بخواهید که هر بار دو سطل رنگ پلاستیکی رنگ استفاده کند طوری که اگر رنگ اضافه در انتهای کار باقی ماند بتوانید آنرا پس دهید. تنها رنگ روغنی یا پلاستیکی که باز نشده است رنگ فروشی پس می برد.
  5. حتما هنگام خرید رنگ ساختمان از رنگ فروشی معتبر خرید کنید و صد در صد فاکتور خرید را بگیرید.
  6. بهترین کار انتخاب رنگ فروشی است که نقاش ساختمان به شما معرفی می کند.

به شخصه توصیه می کنم که رنگ ساختمان را خود خریداری کنید و هزینه نقاشی ساختمان را با مصالح به نقاش ندهید زیرا برای سود بردن خود از رنگ های درجه دو و بی کیفیت استفاده می کنند. اما هنگامی که رنگ را خود شما خریداری می کنید نقاش ساختمان بهترین رنگ را توصیه می کند بخرید. خرید رنگ با کیفیت یعنی افزایش ماندگاری نقاشی ساختمان حداقل تا ده سال.

Summary
راهنمای خرید رنگ ساختمان
Article Name
راهنمای خرید رنگ ساختمان
Description
علاوه بر تخمین هزینه رنگ ساختمان شما باید هنگام خرید رنگ ساختمان به نکاتی توجه کنید که در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد.
Author
برچسب‌ها:, , ,

درج کامنت