خانه ای زیبا با رنگ های زرد و خاکستری

خانه ای زیبا با رنگ های زرد و خاکستری

ترکیب رنگ زرد و خاکستری یکی از بهترین و زیباترین ترکیب های رنگ برای رنگ آمیزی و دکوراسیون خانه است. این دو رنگ زیبا در کنار هم فضایی شیک و چشم نواز به خانه شما میدهند و انتخاب بسیار مناسبی برای بازسازی خانه هستند.

خانه ای زیبا با رنگ های زرد و خاکستری

رنگ زرد:

زرد رنگی بسیار شاد و پرهیجان است که میتواند شما را برای شروع یک روز کاری کاملا آماده کند. این رنگ زیبا میتواند شما را شاداب و سرحال کند اما در عین حال میتواند تحریک کننده اعصاب نیز باشد. بنابراین رنگ زرد را نباید به عنوان تک رنگ یا رنگ اصلی برای رنگ آمیزی اتاق نشمین و اتاق خواب انتخاب کرد اما میتوان با ترکیب خلاقانه آن با رنگ های خنثی و سرد یکی از بهترین ترکیب ها را در دکوراسیون خانه ایجاد کرد.

رنگ خاکستری:

این رنگ خنثی بسیار شیک و زیبا است که هیچگاه از مد نمی افتد. رنگ خاکستری یکی از اصلی ترین رنگ ها در دکوراسیون مدرن است که در کنار رنگ های شاد و گرم میتواند منظره بسیار جذابی به خانه شما بدهد.

ترکیب زرد و خاکستری:

رنگ های زرد و خاکستری دو رنگ بسیار شیک و مدرن هستند که ترکیب آنها در دهه های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. رنگ زرد فعالیت های ذهنی را در شما برانگیخته میکند و رنگ خاکستری نمادی از رسیدن به کمال است. در ادامه با چند تا از بهترین ایده های رنگ زرد و خاکستری در دکوراسیون و رنگ آمیزی خانه آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

نشمین زرد و خاکستری

ترکیب رنگ زرد و خاکستری یکی از بهترین انتخاب ها برای یک نشیمن زیبا و مدرن است. این ترکیب رنگ سبک مدرن و ساده را در نشمین خانه شما ایجاد میکند. رنگ آمیزی دیوارها یه رنگ خاکستری در کنار مبلمان و وسایل تزئینی زرد رنگ پیشنهاد ما برای شماست.

اتاق خواب زرد و خاکستری

رنگ خاکستری آرامش لازم برای اتاق خواب را فراهم می کند و رنگ زرد فضای اتاق را از یکنواختی در می آورد. میتوانید دیوارها را خاکستری کنید و برای روتختی و وسایل تزئینی از رنگ زرد استفاده کنید.

آشپزخانه زرد و خاکستری

زرد رنگی اشتها آور است و خاکستری رنگی شیک و مدرن است که به راحتی با همه رنگ ها ست میشود. ترکیب زرد و خاکستری یکی از بهترین ترکیب ها برای رنگ آَشپزخانه و کابینت هاست.

اتاق غذاخوری زرد و خاکستری

ترکیب زرد و خاکستری برای اتاق نهارخوری مانند آشپزخانه عمل میکند. زرد اشتهای مهمانان را برانگیخته میکند و خاکستری ترکیب زیبایی در کنار آن ایجاد میکند.

سرویس بهداشتی به رنگ زرد و خاکستری

این ترکیب رنگ برای سرویس بهداشتی نیز بسیار ایده آل است. از این دو رنگ زیبا میتوانید در دکوراسیون و دیوارهای سرویس بهداشتی به خوبی بهره ببرید.

برچسب‌ها:

درج کامنت