بهترین رنگ ها برای سقف نشیمن

بهترین رنگ ها برای سقف نشیمن

معمولا سقف اغلب خانه های ایرانی با رنگ سفید رنگ آمیزی می شود اما شما میتوانید با کمی خلاقیت از این رنگ تکراری فاصله گرفته و به سراغ رنگ های خاص تر بروید.

سقف خانه در واقع دیوار پنجم آن است و تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون و زیبایی دارد. رنگ سقف را میتوان مهمترین عامل در زیبایی دیوار پنجم خانه دانست. در ادامه این مطلب شما را با بهترین و شیک ترین رنگ های سقف نشیمن آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین رنگ ها برای سقف نشیمن

رنگ سقف نشیمن

رنگ سفید معمولا اولین انتخاب افراد برای رنگ آمیزی سقف خانه است که بدون شک انتخاب زیبا و مناسبی است. رنگ سفید رنگی کلاسیک در طراحی سنتی است که موجب می شود فضا بزرگتر و روشن تر از واقعیت نشان داده شود.

اغلب ایرانی ها برای سقف خانه خود رنگ سفید را انتخاب میکنند که به راحتی با انواع دکوراسیون و رنگ های دیگر ست می شود. رنگ سفید سقف باید با رنگ ها دیوارها هارمونی و هماهنگی مناسبی ایجادکند پس برای انتخاب این رنگ باید رنگ دیوارها و دکوراسیون را در نظر داشته باشید.

حالا میخواهیم کمی شهامت به خرج بدهیم و به سراغ رنگ های جدیدتر و شیک تر برویم.

رنگ آمیزی سقف نشمین با رنگ تیره

تصور رنگ آمیزی سقف با رنگ تیره ممکن است برای بسیاری از افزاد ترسناک به نظر برسد اما این یک تصور کاملا غلط است. برای مثال رنگ آمیزی سقف نشیمن با رنگ قهوه ای تیره و انتخاب کاغذ دیوارهای کرم قهوه ای برای پوشش دیوارهای نشیمن پیشنهاد گرم و شیکی برای خانه شما خواهد بود.

در صورتی که برای سقف خانه خود رنگ تیره ای انتخاب کردید برای دکوراسیون و رنگ دیوارهای نشمین خانه باید حتما از رنگ های روشن استفاده کنید.

رنگ کناف بر روی سقف نشیمن

برای خانه ایی که کفپوش، دکوراسیون و وسایل چوبی زیادی در آن وجود دارد بهترین انتخاب برای سقف نشیمن، یک طرح زیبای چوبی است. یک نورپردازی خلاقانه در کنار این طرح چوبی منظره ای جذاب و بسیار شیک به خانه شما خواهد داد.

رنگ سیاه برای سقف نشمین

شاید از این پیشنهاد تعجب کرده باشید اما رنگ سیاه بر روی سقف تنها باعث می شود که رنگ روشن روی دیوارها نمود بیشتری پیدا کند و زیبایی آن دو چندان شود. نشیمنی با سقف سیاه یکی از بهترین و خاص ترین پیشنهادها در طراحی مدرن است.

برچسب‌ها:

درج کامنت