بهترین رنگ ها برای دیوار پشت تلوزیون

رنگ ها تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون و فضای خانه دارند. این روزها معمولا از رنگ های مختلف برای رنگ آمیزی دیوارهای خانه استفاده می کنند. دیوار پشت تلوزیون یکی از بخش های مهم خانه است که معمولا با رنگی متفاوت از دیوارهای دیگر رنگ آمیزی می شود. دیوار پشت تلوزیون فضای کمی را در برمی گیرد اما تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه دارد. در این مقاله شما را با بهترین رنگ ها جهت رنگ آمیزی دیوار پشت تلوزیون آشنا می کنیم.

تلوزیون ها را اغلب در اتاق نشیمن و پذیرایی خانه قرار می دهند. از آنجایی که اتاق نشیمن بخش مرکزی یک خانه است، تلوزیون و دیواری که تلوزیون روی آن نصب می شود بسیار مورد توجه هستند. برا زیباسازی دیوار پشت تلوزیون روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  1. کاغذ دیواری

یکی از بهترین روش ها برای متفاوت کردن دیوار پشت تلوزیون از دیگر دیوارهای اتاق نشیمن، پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری است. کاغذ دیوارهای زیبا با طرح های بسیار متنوع در بازار عرضه می شوند که پوشش بسیار خوبی برای برجسته سازی دیوار پشت تلوزیون است.

بهترین رنگ ها برای دیوار پشت تلوزیون

  1. رنگ آمیزی

رنگ آمیزی یکی از شیوه های معمول و رایج برای زیباسازی دیوارهای خانه است. برای برخی از خانه ها رنگ آمیزی بهتر از نصب کاغذ دیواری ها است. رنگ آمیزی دیوار پشت تلوزیون با رنگی متفاوت از رنگ اتاق نشیمن یکی دیگر از روش های مناسب برای ایجاد تمایز است. برای برجسته سازی دیوار پشت تلوزیون بهتر است از رنگ های گرم و جذاب استفاده کنید.

  1. استفاده صحیح از نورپردازی و اشیاء دکوری

همانطور که گفتیم دیوار تلوزیون بخش مرکزی خانه است و همیشه در معرض دید مهمانان و ساکنین خانه است. برای زیباسازی و برجسته سازی این بخش از خانه که در واقع نقطه کانونی اتاق نشیمن است، ایده های دیگری نیز وجود دارد.

رنگ آمیزی دیوار پشت تلوزیون با رنگ های متضاد از رنگ ال سی دی ایده خوبی برای برجسته سازی این ناحیه است. تلوزیون های اغلب مشکی رنگ هستند پس بهتر است برای رنگ آمیزی دیوار پشت آن از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. این تضاد رنگ، منظره بسیار چشم نوازی در اتاق نشیمن ایجاد می کند.

معمولا ال سی دی ها را در فضای بالایی دیوار و در بخش مرکزی نصب می کنند. در این حالت فضای خالی زیادی در اطراف تلوزیون وجود دارد که می توان با قرار دادن اشیاء دکوری، نورپردازی و طراحی های خلاقانه از آن به خوبی استفاده کرد.

برای برجسته سازی دیوار پشت تلوزیون می توان رنگی هماهنگ با رنگ مبلمان اما متضاد با رنگ دیوارهای دیگر انتخاب کرد. بهتر است برای رنگ آمیزی این دیوار تنها از یک تک رنگ استفاده شود.

رنگ آمیزی دیوار پشت ال سی دی با رنگ های براق ایده مناسبی برای برجسته سازی این نقطه کانونی است.

رنگ آمیزی دیوار پشت تلوزیون با زمینه مشکی و رگه های سفید نیز منظره ای بسیار شیک و جذاب ایجاد می کند. این نوع ترکیب رنگ تعادل جذابی در این بخش ایجاد می کند و ایده جالبی برای برجسته سازی این دیوار از اتاق نشیمن است.

 

برچسب‌ها:, ,

درج کامنت