یک دیوارپوش حمام مناسب و ایده آل بیش از هر چیز باید در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و قابل شستشو باشد. برای انتخاب دیوارپوش حمام انتخاب های متعددی پیش روی شماست که در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین و محبوبترین آنها آشنا کنیم. پس از آشنایی لازم با انواع دیوارپوش شما میتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین انتخاب را برای دیوارپوش حمامتان داشته باشید. از میان بهترین دیوارپوش های حمام گزینه های زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

جهت اطلاع از قیمت نصب کاشی و سرامیک کافیست با شماره ۰۹۱۲۲۰۳۰۹۷۹ (کلیک بر روی شماره جهت شماره گیری) آقای سیاح تماس بگیرید.

کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک مصالح سنتی و بسیار محبوب برای حمام هستند که هنوز هم انتخاب اول بسیاری از افراد برای پوشش دیوارهای حمام میباشند. این دیوارپوش ها در اشکال و انواع متنوعی ساخته میشوند و شما میتوانید انواع طرح چوب و سنگ آن را در بازار ببینید. کاشی ها و سرامیک ها در هر سبک، رنگ و بافتی ساخته میشوند. یکی از مهمترین مزایای این نوع دیوارپوش ها تمیز بودن و نظافت آسان آنهاست. باکتریهای بر روی سطوح این نوع دیوارپوش ها نمیتوانند رشد کنند و شما میتوانید هر زمان که لازم باشد کاشی و سرامیک های دیوار حمام را با شوینده مخصوص بشویید.

دیوارپوش حمام

مزایا و معایب کاشی و سرامیک

از مهمترین مزایای این نوع مصالح میتوان به مقاومت بالا در برابر حرارت، مقاومت بالا به آب و رطوبت، با دوام بودن و ماندگاری طولانی، نگهداری و نظافت آسان، تنوع بالا در طرح و رنگ و … اشاره کرد. معایب این نوع دیوارپوش نیز عبارتند از: قیمت نسبتا بالا، نیاز به وجود افراد حرفه ای برای نصب این دیوارپوش ها، مراقبت ویژه برای مفاصل بین کاشی ها و نظافت سخت و …

سنگ مرمر

سنگ مرمر یکی از بهترین و بادوام ترین دیوارپوش های سنگی برای حمام است که زیبایی خاصی نیز به فضای داخلی آن میدهد. این دیوارپوش های شیک و زیبا در دو نوع طبیعی و مصنوعی ساخته میشوند که نوع طبیعی آن گران تر است. قیمت این دیوارپوش ها بالاست و نصب آن نیز هزینه بر است. از مهمترین ویژگی های این دیوارپوش ها میتوان به مقاومت بالای آنها در برابر ضربات و اجسام تیز، عمر طولانی، نصب با تجهیزات خاص و چسب و … اشاره کرد. از این دیوارپوش ها بیشتر برای کف استفاده میشود. این دیوارپوش ها در برابر ضربه مقاومند اما ممکن است خش بر روی آنها بیفتد.

دیوارپوش حمام

دیوارپوش پی وی سی برای حمام

دیوارپوش های پی وی سی جدیدترین نوع دیوارپوش حمام هستند که برای دیوارهای حمام و دوش پانل های پی وی سی کاربرد دارند. دیوارپوش های PVC از سطوح چند لایه ساخته شده اند که مقاومت خوبی به آنها داده است. زیبایی بی نظیر، تنوع بسیار بالای طرح و رنگ، نظافت آسان با مواد شوینده معمولی، امکان طراحی دلخواه و … برخی از مهمترین مزایای این نوع دیوارپوش ها میباشد. از مهمترین معایب این دیوارپوش ها نیز مضر بودن آنها برای محیط زیست است. البته در سالهای اخیر تولیدکنندگان این پانل ها سعی بر آن داشته اند که محصولاتی با حداقل سمیت را بسازند تا خطر کمتری برای محیط زیست داشته باشند.

برچسب‌ها:

درج کامنت