بازسازی ساختمان تنها شامل تعمیرات شیرآلات و نقاشی ساختمان یا تخریب دیوارهای داخلی نیست بلکه می تواند شامل بازسازی نمای ساختمان باشد.

به دلیل فرسودگی ملات زیر نمای ساختمان یا حتی تغییر نمای ساختمان شما می توانید اقدام به بازسازی نمای ساختمان کنید.

توجه داشته باشید که قبل از مراحل بازسازی ساختمان حتما نسبت به برآورد هزینه نمای ساختمان اقدام کنید و حتما نمای ساختمان را به گروه متخصص بسپارید.

دلایل بازسازی نمای ساختمان

فرسودگی ملات و محکم نبودن نمای ساختمان

با وجود مقاومت بالای سنگ نما و آجر نما ممکن است به دلیل فرسودگی ملات زیر نمای ساختمان یا کم کاری سنگ کار دچار شاهد افتادن سنگ یا آجر نمای ساختمان شوید که بهتر است نسبت به ترمیم نمای ساختمان اقدام کنید.

در این حالت می توانید با پیچ و رول پلاک کردن سنگ مانع از افتادن سنگ نما شوید. نگرانی بابت زیبایی نمای ساختمان نداشته باشید زیرا جای پیچ ها با ملات همرنگ پوشانده می شود.

بازسازی نمای ساختمان چه زمانی انجام شود؟

جایگزینی نمای نو به جای نمای قدیمی ساختمان

به دلیل فرسودگی نما می توانید با به کار گرفتن گروه متخصص اقدام به تخریب نمای قدیمی و ایجاد نمای ساختمان با مقاومت بالا کنید.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه نمای کنونی را روی نمای قدیمی به کار نبرید زیرا ملات نمای قدیمی فرسوده و غیر قابل استفاده است.

تغییر نمای ساختمان به دلیل تغییر نام کاربری

به دلیل تغییر شغل یا نسبت شغلی خود ممکن است نسبت به تغییر نمای ساختمان اقدام کنید.

شاید قصد داشته باشید نمای چوبی یا نمای سنگ رومی و… استفاده کنید تا نمای ساختمان شیک تر و مناسب شغل شما باشد.

برای بازسازی ساختمان و نمای ساختمان تنها کافیست با یک گروه متخصص چون گروه کاسیان تماس بگیرید تا به نحوه احسنت کار انجام شود.

برای این کار تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۰۳۳۱۳  تماس بگیرید.

 

Summary
بازسازی نمای ساختمان
Article Name
بازسازی نمای ساختمان
Description
بازسازی ساختمان تنها شامل تعمیرات شیرآلات و نقاشی ساختمان یا تخریب دیوارهای داخلی نیست بلکه می تواند شامل بازسازی نمای ساختمان باشد
Author
برچسب‌ها, ,

درج کامنت