بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهمترین و شلوغ ترین بخش های خانه است و زیبایی آن تاثیر بسیار مهمی بر زیبایی کل خانه دارد. بازسازی آشپزخانه راهی مطمئن برای زیباسازی خانه و افزایش قیمت و ارزش آن است.

آشپزخانه های قدیمی ممکن است مشکلات متعددی داشته باشند اما با یک بازسازی کلی میتوان تغییرات لازم را بوجود آورده و تمامی این مشکلات را برطرف کرد. در این مطلب قصد داریم یک بازسازی کامل اما مقرون صرفه را برای آشپزخانه شما پیشنهاد کنیم. با ما همراه باشید.

شما میتونید با حداقل هزینه ظاهر آشپزخانه خود را به کلی تغییر دهید. بسیاری از افراد فکر میکنند که برای بازسازی ساختمان باید تعداد زیادی مصالح گران قیمت تهیه کنند در حالی که میتوان با استفاده از مصالح و موادی مقرون به صرفه آشپزخانه را تا اندازه لازم بازسازی کرد. مهمترین نکاتی که برای بازسازی اقتصادی آشپزخانه خود باید در نظر بگیرید عبارتند از:

استفاده از مصالح طبیعی

یکی از ایده های بسیار جذاب برای بازسازی آشپزخانه استفاده از چوب و مصالح طبیعی در ساخت کابینت آشپزخانه است. کابینت هایی با چوب طبیعی نمای بسیار زیبایی به آشپزخانه شما میدهد و یاد آور زیبایی درختان و طبیعت در خانه شماست. در واقع شما میتوایند با استفاده از مصالح طبیعی و صرف هزینه کمتر به جای خرید کابینت هایی گران قیمتی که از مصالح غیر طبیعی ساخته شده آشپزخانه خود را بازسازی کنید.

توجه به جزئیات

جزئیات آشپزخانه میتوانند تاثیر زیادی بر زیبایی کلی فضا داشته باشند. برای مثال تعویض شیر آب و هود آشپزخانه با مدل های جدیدتر و زیباتر پیشنهاد بسیار خوبی برای زیباتر کردن آشپزخانه است. انتخاب دستگیره های فلزی زیبا و ظریف برای درب کشوهای کابینت و استفاده از مواد محکم و با استقامتی مثل تخته سه لا و OSB در دکوراسیون آشپزخانه میتواند در یک بازسازی مقرون و به صرفه تاثیر جالب توجهی داشته باشد.

توجه به ارتفاع آشپزخانه

با توجه به ارتفاع آشپزخانه خود و با استفاده از موادی مانند تخته سه لا و OSB میتوانید قفسه هایی در ارتفاع بالاتر آشپزخانه ایجاد کرده و بدین طریق فضای در دسترس آشپزخانه را بیشتر کنید. این ترفند ظرافت و زیبایی آشپزخانه را دو چندان کرده و از نظر اقتصادی نیز به صرفه است.

برای یک بازسازی آشپزخانه مقرون به صرفه نیازی به خرید وسایل غیرضروری نیست. کاشی های ساده و سفید رنگ بهترین انتخاب برای بازسازی ارزان قیمت آشپزخانه هستند زیرا به راحتی با همه وسایل موجود در آشپزخانه ست می شوند و با مواد مختلف مانند تخته سه لا و SLB ترکیب بسیار زیبایی ایجاد میکنند.

برچسب‌ها:

درج کامنت